Стан – 55 квадрати – Охрид

КВАДРАТУРА

55m2

БРОЈ НА СОБИ

2 соби

АДРЕСА

Охрид, Булевар Туристичка

Се продава стан во Охрид на Булевар Туристичка на преубава локација. Станот располага со 55 квадрати и се наоѓа на четврти кат. Располага со одличен распоред – 2 спални соби, 1 бања и дневен престој. Станот се наоѓа во нова градба која е изградена по најнови стандарди и прописи.

Scroll Up