Стан – 59 квадрати – Охрид

КВАДРАТУРА

59m2

БРОЈ НА СОБИ

2 соби

АДРЕСА

Булевар Туристичка

Се продава стан во Охрид на Булевар Туристичка на преубава локација. Станот располага со 59 квадрати и се наоѓа на четврти кат. Располага со одличен распоред – 2 спални соби, 1 бања и дневен престој. Станот е со поглед на самата туристичка улица и е во нова градба која е изградена по најнови стандарди и прописи.

Scroll Up